מזווית אישית על יצירתיות בשיווק

-

מזווית אישית על יצירתיות בשיווק

שוק העצמאים מוצף בבעלי מקצוע איכותיים וטובים, ולכן קשה מאוד לבלוט בין כולם. כדי להבטיח את מקומך ולבלוט מעל השאר, צריך לחשוב באופן יצירתי במיוחד.

בוויקיפדיה מצאתי שיצירתיות מתוארת כ”תהליך פסיכולוגי שיוצר רעיונות מקוריים ורלוונטיים לסיטואציה הנתונה. חשיבה יצירתית מורכבת ממקוריות, גמישות ושימושיות”

אז איך עושים זאת כדי לשווק את העסק?
באמצעות תוכן אותנטי ובעל ערך (ולא נשכח, מקורי), באמצעות עזרים וכלים מעניינים, שירתקו את הקהל שלנו ואפילו באמצעות הלקוחות שלנו.
פניתי לשתי בעלות עסקים יצירתיות במיוחד וביקשתי מהן לענות על השאלה:

מה הדבר הכי יצירתי שעשית בשיווק העסק שלך?

טל דדון, מעצבת אקססוריז ייחודיים בטירוף כתבה: “פעם אחת כתבתי איזה פוסט קורע על אימא שלי, משהו שממש לא קשור לעסק. אנשים אהבו, צחקו, הגיבו ו… גם הזמינו.
מאותו רגע הבנתי שאם אני אותנטית עם הקהל שלי הם תמיד יקנו ממני. הבנתי שאנשים לא קונים מוצר, אנשים רוצים לקנות מאנשים.
אז פעם בשבוע לפחות אני משתדלת לספר משהו. תמיד יש מסר, עלילה וקצת צחוקים בדרך. זה מקרב אליי את הקהל שלי ועושה טוב לביזנס”

סיוון צברה, מלווה להתפתחות עסקית ובשלנית יצירתית, כתבה כך: “הדבר הכי יצירתי ומחובר שעשיתי לשיווק העסק, וגם מתוך הכיף שלי הוא מפגש מוקלט עם מגוון אנשי מקצוע מעניינים. אותם אנשים, נתנו הרבה ערך לקהילה, וגם לי.
המפגשים האלה הפכו להיות אגף שלם של השראה באתר שלי. מעבר לזה הפורמט הזה נוח וזורם, הוא גורם לבעלי עסקים להסתקרן, להיכנס לקהילת הפייס ולהישאר קרוב כדי לקבל עוד תוכן טוב. מניסיוני, מה שעושים עם רצון והתלהבות, יוצא הכי יצירתי שיש”

אין דבר שעומד כנגד יצירתיות בשיווק, וזו ההוכחה לכך שמי שמשווק בדרך יצירתית מצליח גם למכור.

אני מזמינה אתכם לפוסט בנושא ויראליות ברשת וגם לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק שלי שם תמצאו פוסטים נוספים מזווית אישית 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *